اجاره منزل مبله در شیراز | چمران

اجاره منزل مبله در شیراز | چمران

اجاره منزل مبله در شیراز | چمران

اجاره منزل مبله شیراز با بهترین و مجهزترین امکانات و وسایل رفاهی در بهترین منطقه شیراز

بلوار شهید چمران به طول تقریبی ۵ كیلومتر به عنوان یك كمربندی، متصل كننده شمال غرب شیراز با مركز این كلان شهر است. بلواری كه حتی طراحان و احداث كنندگان آن هرگز گمان نمی كردند جز یك معبر نسبتاً تندرو، چیز دیگری به شیراز افزوده باشند.

بلوار چمران یا باغ بلند شیراز همچنين از ابتدا و به واسطه استفاده تفريحی ـ گردشگری، مسیری مناسب برای احداث فروشگاه‌ های غذای آماده و رستوران‌ ها و باغ رستوران‌ ها تشخیص داده شده است،‌ به طوری كه هم اینك در بخشی از این مسیر چندین مركز فروش غذاهای سریع  الطبخ در كنار هم وجود دارد.

بلوار چمران شيراز هم پائيز هزار رنگی دارد و هم درختان بلور آجینش در زمستان دیدنی است، بهار اين بلوار بهشت شیرازی ها است و در تابستانش هم سبزی و خرمی نمودار است. این بلوار را شايد بتوان یكی از مهمترين نمادهای شهری شیراز دانست. بلواري كه رقابت های سیاسی اش در شب های انتخابات دیدنی است و آنجا را نماد وحدت ملی می كند.

باغ بلند شیراز میزبان تمامی اقشار جامعه:

باغ بلند در هر موقعیتی شکلی خاص به خود می گیرد. این باغ برخلاف دیگر باغات شیراز که در دوره ای مالکیت شخصی داشته اند، مالکی جز مردم ندارد و هیچ ساعت و محدودیت برای تجربه آن وجود ندارد. صبح های زود و عصرها میزبان ورزشکاران و دوچرخه سوارها می شود. و جمعه صبح ها بهترین و شلوغ ترین تفریح گاه سلامت به صرف ورزش، کوهنوردی، پیاده روی و دورهمی های صبحانه. مردم شیراز میدانند که هر وقت بهانه های شادی های جمعی ایجاد می شود باید به اینجا بیایند.

در کنار باغ بلند شیراز تعداد زیادی باغ های تفریحی مختلفی با اهداف مختلف شکل گرفته اند. باغ خانواده، رستوران، کافی شاپ، پیاده راه سلامت،مسیر دوچرخه سواری و فضاهای بازی از جمله این هدف های متفاوت است. جداره های زیبای طراحی شده ، آبنماها و مجسمه های فلزی و سنگی، پستی و بلندی های مسیر از دیگر جذابیت های این محیط تفریحی است که پیاده روی در این مسیر را دلنشین تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *