اجاره منزل مبله در شیراز | صدرا

اجاره منزل مبله در شیراز | صدرا

اجاره منزل مبله در شیراز | صدرا

منزل مبله شیراز در صدرا، آپارتمان حیاط دار دو خوابه بسیار شیک و مجهز به بهترین امکانات رفاهی در اختیار شما عزیزان می باشد.

قیمت اجاره این واحد از منزل مبله در شیراز ۱۵۰ تومان می باشد.

مجتمع تجاری خلیج فارس:

مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس بر اساس ضوابط و آئین نامه ها و استانداردهای داخلی و بین المللی احداث گردیده است. مجموعه خلیج فارس باحدود ۵۰۰,۰۰۰ متر مربع زیربنا در موقعیت حاشیه ای نسبت به شهر شیراز و در جوار شهرک های اقماری همچون شهر صدرا ، گلستان، شهید بهشتی، حافظ، گویم، دوکوهک و بزین قرار میگیرد، که امکان هرگونه برنامه ریزی ترافیکی و شهری را با توجه به زمینهای اطراف دارا می باشد .

فوت کورت پرین لند صدرا:

شکر پلو، دوپیازه، کلم پلو از غذاهای محلی شیراز به حساب می آیند. اگر دوست داریر یک وعده غذایی شیرازی خوب نوش جان کنید فود کورت گرین لند شهرک جدید صدرا پیشنهاد خوبیست، امتحان کنید.

آدرس: اتوبان صدرا، مجتمع گردشگری سرزمین سبز

باغشهر صدرا:

اين منطقه در صدرا از ويژگی های منحصر به‌ فرد اين شهر می باشد که جلوه خاصی به زیبایی و طراوت به هوای این شهر داده است. باغشهر در واقع نوعی مسکن ويژه در مطالعات جامع و تفصیلی شهر صدرا تلقی می گردد که با معماری خاص خود طراحی و اجرا می شوند. باغشهر ها در واقع نوعی سند هویتی شهر صدرا محسوب می گردند . اين منطقه در چند سال گذشته بيشترين جذب سرمايه جهت ساخت را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *